سیستم رزرو -فروش آنلاین بلیط کشتی در ایران

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 24 ژوئن 2018

به نام خداوند بی همتا

بسم الله مجریها و مرساها

تعطیلات امسال سفرخارجه به سمت دبی فقط از بندرلگه داریم و از بندرعباس به شارجه فعلا نداریم و بعد از تعطیلات نوروز ان شاء الله سفرها در این مسیر باز گشایی می شود.

سفر دریایی از مسیر بندرلنگه به مقصد امارات متحده عربی ، شهر دبی در روزهای شنبه و چهارشنبه هر هفته در صورت مساعد بودنوضعیت دریا انجام میشود.و سفرهای  برگشت در روز های یکشنبه و پنج شنبه هر هفته صورت می گیرد. مسافران محترم باید ساعت 7 صبح باید در شهر بندرلنگه -ترمینال مسافربری کشتیرانی والفجر  حضوربهم رسانند.

قیمت بلیط رفت و برگشت 550000 تومان زیر 12 سال 50% و زیر سه سال 90% تخفیف دارد.

نرخ هتل از 150000 تومان شروع می شود.

اگر خطها مشغول بود لطفا پیام بدهید یا به تلگرام همراه اول پیام بفرستید

همراه :09177627288- تلگرام برای پرسش و پاسخ و سفارش خدمات

کانال تلگرام عسل تور:

https://t.me/asaltour

داشتن ویزای حداقل  یکماه برای سفرهای دریایی الزامی است و سفرها در صورت مساعد بودن دریا انجام میشود.

تصویر فوق متعلق به کشتی ایران هرمز متعلق به شرکت محترم کشتیرانی والفجر می باشد.ایمن ، جا دار ، مطمئن و طوفان دیده و  قابل اطمینان که بیشتر سفرهای بین المللی انجام می دهد و در ایام نوروز عملیات انتقال مسافران از بندر لنگه به جزیره کیش انجام می دهد.قابلیت حمل 120 خودرو سواری و 600 مسافر دارا می باشد.

مزیت سفر از بندرلنگه ، عبور کشتی از مسیر حرکت کشتیهای بین المللی ، مشاهده کشتیهای غولپیکر نفتی و باری در خلیج فارس اگر خوش شانس باشید و دوربین با قابلیت بزرگنمایی خوب داشته باشید . همچنین عبور از نزدیکی حزیار فارور و بنب فارور از دیگر مزیت های این سفر می باشد.در حالت آرام بودن دریا  با کشتی سریع حدود 4-3 ساعت روی آب خواهید بود. و با کشتی عادی 7-8 ساعت طول خواهد کشید .

Article source: http://asaltour.ir/?part=page&id=1

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *