سیستم بازاریابی 5040

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 08 آوریل 2018

1- رعایت کلیه قوانین و مقررات مربوطه از جمله قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده و آیین نامه مربوط به آن در بستر مبادلات الکترونیک بر عهده ی بازاریاب خواهد بود.

2- بازاریاب از کالا هایی که تبلیغ یا فروش انها در اینترنت مجاز می باشد آگاه بوده و در چهارچوب تبلیغات قانونی در فضای قانون تجارت الکترونیک فعالیت خواهد داشت هرگونه تبلیغات وی مبتنی بر واقعیت و قابل اثبات و بی طرفانه خواهد بود.

3- هرگونه اطلاعات بازاریاب از مشتری و نیز فروشگاه اینترنتی 5040 و تامین کنندگان کالاها محرمانه تلقی شده ، بازاریاب حق انتشار آنها را نخواهد داشت .

4- تماس بازاریاب با هر یک از تامین کنندگان کالاهای مورد فروش توسط فروشگاه اینترنتی 5040 ممنوع می باشد .

5- بازاریاب مکلف به حفظ حقوق خریداران و نیز تامین کنندگان در چهار چوب قانون ثبت علائم و اختراعات و آیین نامه اجرایی آن خواهد بود .

6- هیچگونه رابطه استخدامی فیما بین فروشگاه اینترنتی 5040 و بازاریاب ایجاد نشده و این توافق خارج از شمول قانون کار می باشد .

7- تخلف از هر یک از این بند ها یا قوانین و مقررات مربوطه یا شکایت خریدارن محصولات حق فسخ یک جانبه این توافق را به فروشگاه اینترنتی 5040 داده و آدرس بازاریاب مسدود خواهد شد.

8- هرگونه خسارت وارد شده ناشی از تخلف بازاریاب با برآورد فروشگاه اینترنتی 5040 از محل مطالبات بازاریاب یا هر محل دیگر قابل مطالبه و وصول خواهد بود.

Article source: http://marketing.5040.ir/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *