بازاریابی اینترنتی | نوین وب سایت

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 04 دسامبر 2017

 بازاریابی اینترنتی | نوین وب سایت

بازاريابی اينترنتی و تبليغات امروزه مهمترين بخش در كسب و كار و شركت می باشد تمام مديران تلاش خود را برای جذب مشتريان بيشتر و دائمی می كنند. در قرن امروز كه اينترنت و فضای مجازی مكانی اصلی برای رقابت می باشد بازاريابی اينترنتی و تبليغات نقشی پررنگ را بازي ميكند. اينترنت يک وسيله ساده است كه هركس در دنيای كسب و كار ميتواند با آن سرو كار داشته باشد. اين روش می تواند كارآمدترين وجه بازاريابی شما محسوب شود و در نتيجه آن علاوه بر ايجاد بازار برای شما، اطلاعات مناسبی در ارتباط با كسب و كارتان در اختيار شما قرار خواهد گرفت.

آشنايی با بازاريابی اينترنتی

بازاريابی اينترنتی در عصر اطلاعات جامعه ما را تغيير داده است و اكنون در عصر اطلاعات افراد از طريق طراحی سايت ، شبكه های اجتماعی با يكديگر ارتباط دارند و مي توانند اخبار جديد را در دنيای تكنولوژی و وب سايت ها  دنبال كنند. و ما متدها و راهكارهای خودمان را دنبال كنيم و در كنار آن دانش و اطلاعات خود را در ارتباط با كسب و كار به روز نگه داريم. اكثر شركت ها برای بازاريابی روش های مختلف و زيادی را بكار ميگيرند تا بتوانند كاربران و مشتريان زيادی را به خود جلب كنند.

امروزه بازاریابی نه تنها بصورت مفهوم قدیمی آن مبنی برفروش کالا درک می شود بلکه در فهم جدید آن به منظور پاسخگویی به نیاز مشتریان به کار می رود.اگر بازایاب کارش را در زمینه شناخت نیازهای مشتریان بدرستی انجام دهد محصولات توسعه یافته و ارزش بالاتری پیدا می کنند و به صورت قیمت گذاری شده توزیع می شوند و بطور موثر تبلیغ می گردند و این محصولات بسیار سریع بفروش می رسد.

مجموعه بازاریابی متشکل از همه فعالیتهایی است که یک کمپانی انجام می دهد تا بر تقاضاهای  محصولاتش تاثیر بگذارد. پس احتمالات بسیاری وجود دارد که می تواند درمجموعه 4 گروه متغیر که بعنوان 4 پی شناخته شده اند یعنی محصول ، قیمت ، مکان و تبلیغات جمع آوری شود.

یک برنامه بازاریابی موفق ترکیبی از همه عوامل بازاریابی است که به طور هماهنگ طراحی شده تا اهداف بازاریابی یک شرکت انجام شود. مجموعه بازاریابی تشکیل شده است از تکنیکهای  یک شرکت و ابزارهایی که یک شرکت برای یک موقعیت قوی در بازارهای هدف بکار می گیرد.

بهترین استراتژی های بازاریابی اینترنتی برای کسب و کار شما

همانطور که بازاریابی اینترنتی برای یک شرکت لازم و ضروری است، عدم شناخت بهترین روش پیش‌ بردن کسب و کارتان می‌توان شانس موفقیت را به شدت کاهش دهد. اگر به دنبال روشی جهت بهبود تلاش‌های بازاریابی اینترنتی خود هستید، در این مقاله 10 تا از بهترین استراتژی‌هایی را که می‌تواند افراد بیشتری را جذب وب سایتتان کند، به شما امکان دهد تا مشتریان جدید جذب کنید و یک استراتژی کارآمد بازاریابی اینترنتی ایجاد کنید، ارائه می‌شود.

1- از طراحی مناسب برای وب سایت استفاده کنید

معمولا طراحی وب سایت را به عنوان یک تاکتیک بازاریابی در نظر نمی‌گیرند؛ اما طراحی وب سایت می‌تواند میزان زمان و توجهی را که یک کاربر به یک صفحه‌ی وب سایت اختصاص می‌دهد، تحت تاثیر قرار دهد. وب سایت شما کانون همه‌ی تلاش‌های بازاریابی شبکه ای شما است، بنابراین اگر صفحه‌ی وب سایت شما تمیز، ساده و جذاب نیست، هرچه قدر هم صرف تکمیل و توسعه‌ی استراتژی بکنید، فایده‌ای نخواهد داشت، در این حالت باز هم مشتری از دست می‌دهید. وب سایتی طراحی کنید که به روز باشد، جلب نظر کند و مهمتر از همه مناسب موبایل باشد.

2- از بازاریابی و بهینه‌سازی موتور جستجو استفاده کنید

بازاریابی و بهینه‌سازی موتور جستجو امکان می‌دهد نام و وب سایتتان در لیست نتایج یک موتور جستجو ظاهر شود. وب سایت شرکت شما با بهره بردن از یک استراتژی سئو قوی با کلمات کلیدی‌ای پیوند پیدا خواهد کرد که از آنها برای پیدا کردن خدمات شما استفاده شده است. این کار احتمال اینکه شرکتتان توسط کاربری که به دنبال استفاده از خدمات و محصولاتی خاص است، انتخاب شود، افزایش می‌دهد.

3- از برنامه‌هایی استفاده کنید که پیوند و ارتباط برقرار می‌کنند

برنامه‌هایی که ارتباط و پیوند برقرار می‌کنند، برای هر کسب و کاری کارامد نیستند. اما، به هر حال اگر از آنها استفاده کنید، به سرعت می‌بینید که تلاش‌های بازاریابی‌تان بدون صرف هزینه و وقت بیشتر نتایج بهتری به بار می‌آورد. افراد و کاربران که از خدمات و محصولات شرکتتان رضایت دارند با استفاده از این برنامه‌ها می‌توانند اطلاعات شرکتتان را به اشتراک بگذارند و بدین ترتیب بازارتان را گسترش دهند.

4- از مشاور استفاده کنید

اگر خودتان یک متخصص در زمینه‌ی بازاریابی دیجیتال و اینترنتی نیستید، از کسی که در این زمینه تخصص دارد کمک بگیرید. صدها مشاور بازاریابی اینترنی وجود دارد، در صورت درخواست بسیاری از آنها می‌توانند به شما مشاوره دهند و شانس موفقیتتان را افزایش دهند. مشاور به ویژه برای مالکان کسب و کارهای کوچک، که باید بر روی سیستم‌های تجاری دیگر نیز تمرکز کنند، مفید است.

5- از بازاریابی ایمیلی استفاده کنید

صرفا ارسال ایمیل کافی نیست. باید لیستی از ایمیل‌های مشتریان بر اساس نیازهایشان تهیه کنید و برای لیست‌های مختلف، ایمیل‌های سفارشی شده ارسال کنید. نگاهی دقیقتر و موشکافانه‌تر به عادت‌های خرید کردن مشتریان خود بیاندازید و اطلاعات حاصل جهت توسعه و گسترش استراتژی خود استفاده کنید.

6- از لیست متقضیان دریافت خبرنامه استفاده کنید

لیست خبرنامه به مشتریان شما امکان می‌دهد جهت دریافت خبرنامه از سوی شما ثبت‌نام کنند. این روش به شما امکان می‌دهد با مشتریان جدید ارتباط برقرار کنید.

7- از مقاله یا داستان‌های خبری استفاده کنید

اگر نام و اطلاعاتتان در محل‌های دیگری در وب وجود داشته باشد، کسب و کارتان سریع‌تر رشد پیدا می‌کند. این کار نام شما را در جاهایی که مشتری‌ها معمولا به آنجا رجوع می‌کنند قرار می‌دهد و به شما امکان می‌دهد منبع مورد اعتماد، فراهم کردن محصولات و خدمات باشد.

8- بولتن خبری آنلاین منتشر کنید

وقتی بولتن خبری آنلاین منتشر می‌کنید، اطلاعات مربوط به خود را به شکل رسمی در اختیار دیگران قرار می‌دهید. این کار به روزنامه‌ها، بلاگ‌ها یا سایر منابع رسانه‌ای امکان می‌دهد اطلاعاتتان را ببینند و در مورد شرکتتان پست بگذارند، بدون اینکه نیاز باشد تلاشی جهت ارتباط با آنها به خرج دهید.

9- از مسابقه‌ یا هدیه‌ی رایگان استفاده کنید

مردم مسابقات و هدایای رایگان را دوست دارند. هر زمان که با اهدای محصول یا خدمتی رایگان به مشتریان، آنها را تشویق به بازایابی برای خود می‌کنید، فروشتان بیشتری می‌شود و خواهید دید که افراد بیشتری به وب سایتتان سر می‌زنند.

10- ایجاد یک بلاگ

به دلایل زیادی باید از وبلاگ استفاده کرد، از جمله اینکه وبلاگ به شما امکان می‌دهد به طور مستمر کلمات کلیدی جدید پست کنید و استراتژی موتور جستجو خود را بهینه کنید. علاوه بر این، وبلاگ تبدیل به جایی می‌شود که در آنجا می‌توانید به مشتریان مشورت دهید، به آنها اطلاعات دهید و واقعا با آنها ارتباط برقرار کنید.

رابطه‌ی پایدار بر اساس اعتماد ایجاد می‌شود، و بلاگ وسیله‌ای است جهت ساختن چنین اعتمادی.

یک استراتژی بازاریابی آنلاین قوی کمک می‌کند تا کسب و کارتان را رشد دهید و با مشتریان بیشتری ارتباط برقرار کنید. اثبات شده است که این ده استراتژی به شرکتها کمک می‌کند تا بیشتر دیده شوند.

با پیروی از نکات فوق در مسیر ایجاد یک بازاریابی قوی اینترنتی قرار می‌گیرید که کسب و کارتان را به میزان چشمگیری رشد می‌دهد.

برخی از خدمات بازاریابی و تبلیغات گروه طراحی نوین وب سایت عبارتند از :

جهت مشاوره رایگان با کارشناسان ما با تلفن های زیر تماس بگیرید :

0921-399-7841 و 9862-822-0919

Article source: http://www.novinwebsite.com/internet-marketing/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *