سیستم همکاری در فروش دورکار

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 26 سپتامبر 2017

از طریق سیستم همکاری در فروش ما، تمامی علاقه مندان می توانند با معرفی سایت «دورکار» به سایرین، علاوه بر کسب درآمد بابت هر عضو فعالی که معرفی می کنند، به ما نیز در ادامه مسیری که در پیش گرفته ایم کمک کنند.

 

بابت هر کاربر فعالی که معرفی کنید، مبلغ ۲۰٫۰۰۰ تومان درآمد کسب خواهید کرد. منظور از کاربر فعال کاربری است که حداقل یک پروژه را با موفقیت به اتمام برساند. فرقی نمی کند کاربری که معرفی کرده اید کارفرما باشد یا دورکار، مهم این است که حداقل یک پروژه را با موفقیت به اتمام برساند.

 

بعد از ثبت نام، می توانید از بین بنرهایی که در اختیار شما قرار می گیرد انتخاب کرده و با قرار دادن آن در وبسایت یا وبلاگ خود بابت هر فردی که به ما معرفی می کنید درآمد کسب کنید، علاوه بر این شما میتوانید لینک مخصوص خود را از طریق تلگرام و سایر شبکه های اجتماعی برای دوستان و آشنایان خود ارسال کرده و در ازای هر عضو فعالی که از این طریق به ما معرفی می کنید درآمد کسب کنید.

 

وقتی شما در سیستم همکاری در فروش ما ثبت نام می کنید، یک کد رهگیری مشخص به شما تعلق می گیرد که این کد فقط مخصوص شما می باشد. تمامی بنرها و لینکهایی که شما بعد از ثبت نام دریافت می کنید این کد رهگیری را دارد و هر زمان فردی با کلیک به روی بنرها یا لینک های شما وارد سایت ما می شود، نام شما به عنوان معرف او ثبت شده و بابت فعالیتهای او کسب درآمد خواهید کرد.

 

سایت دورکار در روز پانزدهم هر ماه، کل مبلغی که شما در طول ماه قبل کسب کرده اید را به حساب بانکی ای که در اختیار ماقرار داده اید واریز خواهد کرد. برای درخواست تسویه حساب شما باید حداقل ۲ کاربر فعال به سایت « دورکار » معرفی کرده باشید.

 

وبمسترها و نیز تمامی کسانی که مایلند در ازای معرفی «دورکار» به دوستان و آشنایان خود کسب درآمد کنند.

 

Article source: https://www.doorkar.com/hamkari/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *