کاغذ ترحیم و آگهی ترحیم و اعلامیه در مرکز فروش کاغذ ترحیم

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 24 جولای 2017

 کاغذ ترحیم و آگهی ترحیم و اعلامیه در مرکز فروش کاغذ ترحیم

رزومه و سابقه فعالیت شرکت

این موسسه سال 1375 فعالیت خود را در زمینه طراحی و چاپ دیجیتال درون کلانشهر اهواز آغاز نموده است و با فعالیت در این زمینه (بعنوان یکی از اولین موسسات تخصصی طراحی و چاپ دیجیتال و اولین تولید کننده کاغذ ترحیم) و کسب دانش و تجربه، توانسته است با تکیه بر توانایی و تجربه دیرینه خود پروژه های طراحی و چاپ را برای بسیاری از نهادهای دولتی و خصوصی اجرا نماید.

گفتنی است که محدوده فعالیت های مجموعه، محدود به کلانشهر اهواز نمی باشد و  پیوسته، خدماتی مانند طراحی و چاپ و توزیع کاغذ ترحیم را در تمامی شهرستانهای استان نیز ارائه نموده است و بعنوان بزرگترین مرکز تولید و توزیع کاغذ ترحیم و طرح آماده جهت آگهی ترحیم در کشور شناخته شده است.

این مجموعه با داشتن امکانات پیشرفته چاپ و نیروهای متخصص طراحی، آماده هرگونه همکاری با نهادها، ارگانهای دولتی و خصوصی، ادارات، مشاغل آزاد، فروشگاه ها و بازار می باشد و همچنین با داشتن بزرگترین آرشیو طرح های کاغذ ترحیم بعنوان برترین مرکز ارائه دهنده خدمات طراحی تخصصی این زمینه و توزیع کننده کاغذ ترحیم در کشور شناخته شده است.

 

رزومه چندین ساله و پر افتخار مجموعه ما دلیلی است بر رضایت خاطر مشتریان و تنوع و کیفیت خدمات شرکت دلیلی است بر گرایش کارفرمایان بر خدمات.

مجموعه ما، خدماتی چون طراحی تخصصی در تمامی زمینه ها ، ارائه طرح های آماده کاغذ ترحیم، ارائه انواع کاغذ و چاپ دیجیتال با بهترین و بالاترین کیفیت با پیشرفته ترین تکنولوژی و دستگاه های روز دنیا را با حداقل زمان ممکن ارائه می نماید.

Article source: http://www.miniatorpaper.com/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *