آموزش بازاریابی اینترنتی | بازاریابی شبکه ای | كسب درآمد …

نوشته شده در موضوع دسته‌بندی نشده در 30 مارس 2017

تجارت اینترنتی و جایگاه انکارناپذیر آن

با توجه به نفوذ بسیار بالای اینترنت در زندگی امروز و تعدد کاربرانش در دنیا و ایران، بدون شک بهره گیری از آن برای افزایش فروش، بهبود وضعیت کسب و کار، معرفی و جا انداختن برند (برندینگ)، کسب درآمد و کلاً تجارت، چیزی دور از ذهن و واقعیت نخواهد بود.

حضور غولهایی چون apple، samsung، LG، Sony، BMW، Mercedes-benz و بسیاری برندهای دیگر در اینترنت و بخشهای فروشگاهی آنها، همگی مؤید این هستند که اینترنت و بازاریابی اینترنتی نیاز تجارت امروز است و البته رقم سرسام آور نقل و انتقالات آنلاین، که در سال ۲۰۱۳ حدود ۱ تریلیون دلار بوده است، از سوی دیگر انبوه افرادی که بدون تخصصی آکادمیک مشغول کسب درآمد از اینترنت هستند، آن هم بطور نامحدود و در تمام ۲۴ ساعت شبانه روز و هفت روز هفته، نوید دهنده ی فرصتهای برابر برای راه اندازی کسب و کار شخصی شماست.

بازاریابی اینترنتی و کسب درآمد از اینترنت، زمینه ساز پیشرفت کسب و کار و بهبود شرایط مالی شما هستند.

با توجه به اهمیت و محبوبیت بالای اینترنت، منطقی به نظر می رسد که شما هم به این جریان عظیم پیوسته و یا پیوند خود را تقویت نمایید. به این منظور، در ۸۴edu.net مبادرت به ارائه اطلاعات بروز پیرامون بازاریابی اینترنتی و کسب و کارهای نوین مبتنی بر وب ورزیده ام.

از اینکه بلاگ من را برای مطالعه و کسب اطلاعات لازم برگزیده اید، سپاسگذارم و باعث افتخارم خواهد بود که نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما را از طریق بخش تماس با من دریافت و مطالعه کنم. 

Article source: http://84edu.net/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *